Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nors tu ir mirei, bet visad liksi gyvas mūsų širdyse.
 
rodiklisMJ fanų klubasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Cinema Bizarre

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
LouWry

LouWry


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2009-07-17

Cinema Bizarre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre Icon_minitimePir. 07 20, 2009 1:00 am

Cinema Bizarre L078286603dd041c29f3d03

Cinema Bizarre - naujai ″iškepta″ Vokietijos muzikos grupė kuri susikūrė visai neseniai 2005m. 2007m., pasirašę sutartį su „Island Records", jie išleido debiutinį albumą „Final Attraction", tapusį hitu Vokietijoje, Austrijoje bei dar keliose Europos šalyse. Grupės pavadinimas reiškia kažką neįprasto, neprisitaikančio, kitokio. Jų įvaizdis- ryškus makiažas, neįprastos šukuosenos, neeilinė apranga lyg būtybių nužengusių iš animacinio pasaulio ir visa tai- visual kei. Jų muzika susidarius iš pop, rock, glam, new wave ir visual kei. Daugumai ši grupė primena Tokio Hotel ir yra dažnai su jais lyginama, tačiau Tokio Hotel ir Cinema Bizarre yra visiškai skirtingos grupės. Grupę sudaro 5 nuostabūs nariai- Strify (vokalas) , Yu (gitara) , Kiro (bosas), Luminor (klavišiniai, pritariamas vokalas) ir Shin (būgnai). (tikrieji vardai slepiami) . Nariai yra dideli Japonijos gerbėjai mėgstantys mangos meną. Visi nariai susipažino anime internetineje svetainėje, vėliau susitiko manga-konvencijoje, tada Strify, Yu, Kiro nusprendė sukurti grupę prie kurios prisijungė ir likusieji nariai. Laikui bėgant ši grupė iškilo Vokietijoje ir kas kart vis populiareja visose Europos šalyse. Cinema Bizarre bandė dalyvauti 2008m. Vokietijos Eurovizijos atrankoje, tačiau jiems nepavyko ir jie liko antri.
Gegužės 23d. Cinema Bizarre turejo dalyvauti Vokietijos „Comet 2008” apdovanojimuose kur buvo nominuoti newcomer vardu, deja jiems nepasiseke laimeti prizo.

Dabar grupėje vietoj Luminor yra naujas narys: Rom3o (klavišai).
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Cinema Bizarre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre Icon_minitimePir. 07 20, 2009 1:08 am

Yra kompe kelios dainos, kažkada domėjaus, dabar atsibodo kažkaip..
Atgal į viršų Go down
ievele

ievele


Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2009-07-18
Age : 32
Miestas : Palanga

Cinema Bizarre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 1:10 am

ech mano kiro ir shin Embarassed nors klausau maziau ju,bet sitos dvi personos mano katineliai forever cheers
Atgal į viršų Go down
http://therasmus.forum.st/forum.htm
LouWry

LouWry


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2009-07-17

Cinema Bizarre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 7:56 pm

Man ši grupė buvo yra ir bus mylimiausia.
Cinema Bizarre man pirmoje vietoje.
Ir manau nei vienai kitai grupei nepavyks jų aplenkti.
Mane žavi šios grupės išskirtinis stilius,muzika, nariai.
Taigi: Stay Bizarre.;D <3
Atgal į viršų Go down
Lumina
Admin
Lumina


Pranešimų skaičius : 204
Join date : 2009-07-17
Age : 31
Miestas : Kretinga

Cinema Bizarre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre Icon_minitimePen. 07 24, 2009 5:59 pm

Cinema Bizarre-grupė numeris vienas mano širdyje.Strify mano fyfiškas brolis yra pats nuostabiausias pasaulyje.Mane žavi ju muzika,stilius.Luminor buvo ir bus mano dievas iš šitos grupės.Aš ji beprotiškai myliu,mylėjau ir mylėsiu.
Atgal į viršų Go down
https://micheal-jackson.forumlt.com
dragon-fly
Admin
dragon-fly


Pranešimų skaičius : 76
Join date : 2009-07-19
Miestas : Kybartai

Cinema Bizarre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre Icon_minitimePen. 07 24, 2009 6:33 pm

Na man jie nelabai. Išvaizda nelabai patinka, bet nepeiksiu ir nevarysiu, nes to daryti neturiu teisės ir paprasčiausia negaliu.
Muzikos atžvilgiu tai tikrai nežinau, nes jų neesu net klausiusi, tiesa turiu vieną daina kuri man labai patinka, t.y. Love Song, puiki daina. Mažu kada prisiruošiu paklausyti. Smile
Atgal į viršų Go down
http://www.dragon-flygraphics.blogspot.com/
Sve?ias
Svečias




Cinema Bizarre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre Icon_minitimeSk. 07 26, 2009 1:59 am

Man ju geriausia daina yra Get Off Laughing
Atgal į viršų Go down
Ki_Ai

Ki_Ai


Pranešimų skaičius : 48
Join date : 2009-07-23
Miestas : ALyyyyyyyyyTUS

Cinema Bizarre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 2:00 am

AAAAH!!!!
S T R I F Y ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
OMG kai as juos dievinu Shocked
scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch
Nerealus jie pale
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Cinema Bizarre Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Cinema Bizarre
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kita :: Muzika-
Pereiti į: