Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nors tu ir mirei, bet visad liksi gyvas mūsų širdyse.
 
rodiklisMJ fanų klubasLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 PRISISTATYMAS IEVELES

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
ievele

ievele


Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2009-07-18
Age : 32
Miestas : Palanga

PRISISTATYMAS IEVELES Empty
RašytiTemos pavadinimas: PRISISTATYMAS IEVELES   PRISISTATYMAS IEVELES Icon_minitimeŠt. 07 18, 2009 1:25 am

Sveiki,as esu Ieva Razz man 17(beveik18) gyvenu Palangoje.lankau Kauno paslaugu verslo mokykla kurio filialas yra palagoje taip pat mokausi gimnazijoje ir rudeni busiu 12-oke.turiu broli ir sese.ziauriai riejames,noreciau buti vienturte geriau.megstu dainuoti,tiksliau viska kas susije su muzika,lankiau muzikos mokykla akordeono,pianino klases.esu dainavus baznytiniame chore ir mokyklos ansamblyje tiesa,neilgai Wink teko mesti situos mokslus vardan vidurines Exclamation labai bijau voruuuuuu affraid ir kitokiu slyksciu vabzdziu.nemegstu pagyrunisku,svanaudisku,ziauriu,ikiriu zmoniu Cool taip pat nemegstu savo kaimynu ir katino kuris nuolatos lipa ant stalo ir iesko kazko jam patinkancio scratch.einu miegoti labai velai,keliuosi irgi labai velai,tik kai va i mokykla reikia eiti tenka keltis anksciau,bet ne visada i ta mokykla nueinu,o jei ir iseinu is namu tai nereiskia kad butinai iki mokyklos daeisiu,bet del lankomumo pazymiai nenukiancia Razz Razz labai patinka maudytis juroje tik po to nakti man dar nemiegant rodos lyg plaukciau Laughing vanduo seip man labai prie sirdies.esu truputi romantike.myliu savo draugus,megstu pavadovauti,bet nemegstu kai vadovauja man Laughing turiu gebejima ar kaip cia pasakius perkasti zmones is pirmo pabendravimo,o kartais net ir is isvaizdos vien.domiuosi ezoterika(napagalvokite kad tai kazkas blogo)numerologija,okulizmu,chiromantija,astonomija,asrologija,muzika,kartais medicina,kuno kultura,geografija,biologija,rusu kalba,kartais anglu,vokieciu,karate cheers kartais paskaitau knygas..megstu ziureti istorinius,fantastinius filmus ,komedijas,tik siaubiaku ziureti negaliu Mad esu vienisa kolkas,niekas manes nemyli Laughing Laughing atetyje turiu daug planu..noreciau buti aviatore Laughing kuno kulturos akademijoje noreciau mokintis,vokalo klase noriu baigti cheers ir seip daug ko noriu ir tikrai visko neiseitu man cia isvardinti..labai megstu vaisinius ledus,pasivaiksciojima su Dziugu(geras draugas)vakarais arba naktim po parka flower ..seip esu normalus zmogus,tiesa truputi nervota esu,bet stengiuosi valdytis.bet visada bunu teisinga.jei su manim geruoju tai ir as taip pat flower megstu vat tokias grupes ir dainininkus:him,the rasmus,bon jovy,cinema bizarre,bis,valerij meladze,vita,v.riaubiskyte,a.pilvelyte..seip kitu dainininku negaliu priskirti prie megstamiausiu nes klausaui tik dainu pavieniui
ACIŪ UZ DEMESI
Atgal į viršų Go down
http://therasmus.forum.st/forum.htm
Lumina
Admin
Lumina


Pranešimų skaičius : 204
Join date : 2009-07-17
Age : 31
Miestas : Kretinga

PRISISTATYMAS IEVELES Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PRISISTATYMAS IEVELES   PRISISTATYMAS IEVELES Icon_minitimeŠt. 07 18, 2009 1:36 am

Fainas buvo mūsų pirmas meetas.Ištikro pasirodei šiltas ir draugiškas žmogus.Aš galėčiau su tavim visą naktį prašnekėti Wink
Atgal į viršų Go down
https://micheal-jackson.forumlt.com
ievele

ievele


Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2009-07-18
Age : 32
Miestas : Palanga

PRISISTATYMAS IEVELES Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PRISISTATYMAS IEVELES   PRISISTATYMAS IEVELES Icon_minitimeŠt. 07 18, 2009 1:44 am

dekui Razz Laughing Laughing
Atgal į viršų Go down
http://therasmus.forum.st/forum.htm
dragon-fly
Admin
dragon-fly


Pranešimų skaičius : 76
Join date : 2009-07-19
Miestas : Kybartai

PRISISTATYMAS IEVELES Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PRISISTATYMAS IEVELES   PRISISTATYMAS IEVELES Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 8:24 pm

Labas aš Agnė malonu susipažinti. Smile
Atgal į viršų Go down
http://www.dragon-flygraphics.blogspot.com/
dragon-fly
Admin
dragon-fly


Pranešimų skaičius : 76
Join date : 2009-07-19
Miestas : Kybartai

PRISISTATYMAS IEVELES Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PRISISTATYMAS IEVELES   PRISISTATYMAS IEVELES Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 9:44 pm

ievele rašo:
[img]PRISISTATYMAS IEVELES F9defad279d9[/img]


[img]PRISISTATYMAS IEVELES 463399acaeec[/img]


[URL[img]PRISISTATYMAS IEVELES 2a0504beeeb2[/img]


PRISISTATYMAS IEVELES 7d55ed6c1c29

nuotraukos perkeltos, nes buvo ištrinta tema, nuo šios savo nuotraukas galėsi kelti čia. Pagarbiai administracija.
Atgal į viršų Go down
http://www.dragon-flygraphics.blogspot.com/
Sponsored content





PRISISTATYMAS IEVELES Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PRISISTATYMAS IEVELES   PRISISTATYMAS IEVELES Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
PRISISTATYMAS IEVELES
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Barotkės prisistatymas ir daugiau

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Fanai :: Lietuvos fanai-
Pereiti į: